Zadzwoń : (71)787-20-80

510-270-400

Pomoc drogowa wrocław

Nieoczekiwane awaria auta lub potrzeba natychmiastowej pomocy drogowej może przytrafić się każdemu kierowcy. W takiej sytuacji nie należy panikować, a skontaktować się z nasza firmą (profesjonalna pomoc drogowa wrocław) – niezależnie od tego w jakim miejscu w Polsce się Państwo znajdujecie. Oferowana przez nas pomoc drogowa to fachowa obsługa w nawet najbardziej stresującej lub nieoczekiwanej sytuacji. Dysponujemy zarówno nowoczesnym sprzętem, jak i profesjonalną załogą. Nasi pracownicy stanowią odpowiednio wykwalifikowany i wyszkolony zespół, który może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Miła obsługa oraz fachowa pomoc, również w udzielaniu niezbędnych w takich sytuacjach informacji oraz zapewnienie doradztwa w każdej kwestii, związanej z udzielaniem pomocy drogowej.

  • - Dojeżdżamy w wyznaczone miejsce, w możliwie najkrótszym czasie, od momentu skontaktowania się z nasza firmą.
    - Pracownik dociera na miejsce i dokonuje rozpoznania sytuacji.
    - Następnie auto zostaje przygotowane do transportu. Podczas tej czynności mogą mieć Państwo pewność, że Państwa przewożony samochód jest odpowiednio zabezpieczony.

Dysponujemy wysokiej klasy sprawnym sprzętem transportowym – posiadamy aż 7 różnych typów samochodów, które mogą przewodzić niemal każdy typ pojazdów - od osobowych, po ciężarowe, a nawet TIRy. Nasze usługi obejmują nie tylko teren całego kraju - przyjmujemy również zlecenia na transport samochodów z całej Europy. Profesjonalne holowanie wrocław.